Historie

Rehabilitace JABLONEX vznikla jako jedna z prvních nestátních zdravotnických zařízení v oboru rehabilitační činnosti. Nachází se v klidném a lehce dostupném místě, na spojnici starého města a sídliště Mšeno.

Původně sloužila tato velkorysá stavba jako zdravotní středisko pro zaměstnance JABLONEXU, poté našla využití i pro širší veřejnost. Moderní skleněná budova s pěknou zimní zahradou, která navazovala na další skleněné budovy, budila v té době velkou pozornost. Veškeré vstupy na rehabilitaci byly již tehdy bezbariérové, což ocenili zvláště imobilní pacienti, ale i ti, kteří měli potíže při chůzi. Nehledě na to, že tyto bezbariérové vstupy jsou plně v souladu s dnešními normami EU.

Rehabilitační činnost byla zahájena v roce 1993 a úspěšně funguje do dnešních dnů. Bohužel již bez symbiózy se světově proslulým vývozním podnikem JABLONEX.

Rok 2018 je rokem velkých změn. Dochází k úpravě názvu společnosti na EurekoFyzio, s.r.o. a rozsáhlé revitalizaci, díky které můžeme s radostí přivítat naše pacienty na bezmála 200 m2 zrekonstruovaných prostor. Dnešní fyzioterapie disponuje velkou tělocvičnou, nabízí vodoléčbu, elektroléčbu, laser, magnetoterapii, ultrazvuk, lymfodrenáž a přístrojové vybavení pro inkontinenci.